Sayfa Başlık Banner
Sayfa Başlık Banner

Workshop

Eski Mobilyalarınızla Harikalar Yaratın!


Sadece birkaç saatlik bir kurs ile eski mobilyalarınızı yenileyin.


Annie Sloan’ın mucizevi buluşu olan Chalk Paint® dekoratif boyaları ile harikalar yaratmak sizin elinizde. Annie Sloan  herkesin rahatlıkla kullanabileceği ürünler sunmaktadır.  Piyasadaki diğer ürünlerden farklı olan bazı özelliklere sahiptir ve dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları vardır. Temel bazı tekniklerle beraber bu püf noktalarını öğrenmek isteyenler için hazırlanmış çeşitli workshop programlarımız bulunmaktadır.

 

Tüm katılımcılara workshop sonrasında satın alacakları ürünlerde 10% indirim uygulanır.

 

Eğitim sırasında molalarda dinlenirken atıştıracağımız lezzetli yiyeyeck ve içecekler ikramımızdır.

 

Workshop programları aylık olarak web, facebook ve instagram sayfalarımızda yayınlanmaktadır. Kayıt için önceden telefonla bizi arayıp isim yazdırmanız yeterlidir. Sınıflarımız max 3-4 kişilik gruplardan oluşmaktadır. Arkadaşlarınızla beraber kendi grubunuzu oluşturabiliyorsanız beraber kararlaştıracağımız özel bir günde de dilediğiniz workshop programını planlayabiliriz.

 

Temel Teknikler Workshop Programı

 

Asıl hedef tüm detayları ile Chalk Paint ve Wax ürünlerini tanımaktır. Eğitim süresince ahşap bir panel üzerinde  4 ana teknik uygulanmaktadır

Dokulu uygulama

Doğal yöntemlerle çatlatma

Çift renkli eskitme

Kuru Süpürme

Kurs sonunda ahşap bir obje ile serbest çalışma yapılmaktadır.

 

Workshop ücreti 300 TL’dir. Eğitim sırasında kullanılan tüm malzemeler  fiyata dahildir.


İleri Teknikler Workshop Programı

 

Daha çok mobilya süslemeye yönelik bir eğitimdir. Temel Teknikler workshopuna katılmış olanların tercih etmesi önerilir. Boyası tamamlanmış mobilyalara farklı dokunuşlar katmak için yöntemler aktarılmaktadır:

Dekopaj

Stencil

Varak

Çatlatma

 

Workshop ücreti 300TL’dir. Eğitim sırasında kullanılan tüm malzemeler fiyata dahildir.

 

Mobilyanı Getir Workshop Programı

 

Katılımcılar gelirken yanlarında taşınabilen birer mobilya (sehpa, komidin, sandalye, sandık, vb) getirirler.  Her katılımcı workshop başında kendi mobilyası için tarz,  teknik ve renklerini belirler. Workshop süresince danışmanlık eşliğinde mobilyasını tamamlar.

 

Workshop ücreti 200 TL’dir. Eğitim sırasında kullanılan boya, wax, vb malzemeler katılımcıya aittir. Workshop sırasında veya daha önce almış olduğu boyaları kullanabilirler. Gerekli el aletleri  ve danışmanlık fiyata dahildir.

 

Temel Teknikler + İleri Teknikler Workshop Programı


Her iki workshopun arka arkaya verildiği programdır

 

Workshop ücreti 400TL’dir. Eğitim sırasında kullanılan tüm malzemeler fiyata dahildir.